Aktualijos, Renginiai

Siauruko bėgių kompozicijos statymas

       Projekto „Siauruku iš praeities į ateitį“ pirmasis etapas 2016 06 19 vyko Šventosios centre šalia „Eldijos“. Šventosios bendruomenės atstovai kartu su  Asociacijos „Baltijos štormas“ nariais  ir pirmininku Mantu Rumša statė ir pastatė Perto Barono sukurtą kompoziciją iš rastų Šventosios pajūry siauruko bėgių.
Čia plačiau galite susipažinti projektu „Siauruku iš praeities į ateitį“:   Šventoji siaurukas.
     Pirmadienį akcijos organizatoriams liepta kompoziciją išmontuoti, jei ne – antradienį komunalininkai patys tai padarys… Kadangi organizatoriai dirba ir gyvena net ne Šventojoj – turėsim dar vieną – išmontavimo akciją. Gaila jaunų atruistiškai nusiteikusių patriotų – organizatorių, papuolusių į valdininkų biurokratų rankas. Bendruomenės nariai tikėjomės, palaikydami jų iniciatyvą, padėti sukurti kad ir ne ilgalaikį, bet modernų, patrauklų istorinį akcentą miestelyje. Dabar teks ieškoti kitos tinkamos erdvės ir planuotas objekto papildymas fotografijomis nusikels į vėlesnį laiką.
      Gal šventojiškiai turėtų kokių pasiūlymų, kur perkelti šią konstrukciją?
Beje,  objekto statymo akcijos metu, klubo nariai tikėjosi surinkti bent minimaliai lėšų projekto išpildymui: užmokesčiui už konstrukcinius mazgus, nuotraukų maketavimą ir spaudą ant tentų, tačiau tuo metu Šventosios centras buvo pustuštis, poilsiautojai ilsėjosi po triukšmingų baikerių festivalio koncertų, kaitinosi pliaže… Tiek organizatoriai, tiek šventojiškiai, prisidėję prie projekto įgyvendinimo, jokio atlygio už tai neprašo.

[su_slider source=“media: 532,531,530,528,527,526,525,524,523,522,521,520,519,518,517,516,515″ width=“1280″ height=“720″ title=“no“]

Palikite komentarą

Theme by Anders Norén