Aktualijos

Rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą

Mieli bičiuliai Šventosios seniūnijos bendruomenės nariai ir visi šventojiškiai,

 

Didelės naujienos jums nepasakysiu: visi puikiai žinome, jog šį sekmadienį vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą.

Nebe naujiena ir tai, jog šiemet Vyriausiosios rinkimų komisijos valia balsuojame „perdalintoje“ apygardoje: Palangos miesto savivaldybės gyventojai, tarp jų – ir mes, šventojiškiai, balsuojame kartu su Kretingos miestu.

Ar tai gerai, ar blogai – sunku pasakyti. Tačiau peržvelgus aštuonių kandidatų, besivaržančių dėl mūsų balsų ir siekiančių Seimo nario mandato, sąrašą, matyti, jog dauguma jų labiau pažįstami Kretingai.

Bet rinkimų kampanijos metu jie visi turėjo lygias galimybes prisistatyti ir mums, šventojiškiams. Kiek jie pasinaudojo ta galimybe, kiek jie gilinosi į mūsų problemas, į tai, kas mums svarbu, ir kiek jų žadėjo ar nežadėjo, kaip ir kokiu būdu jie bandytų mums padėti, jeigu būtų išrinkti, jūs žinote patys.

Kreipdamasis į jus, neagituoju už kurį nors iš vienmandatėje apygardoje kandidatuojančių politikų. Aš tiesiog raginu: pasinaudokime savo teise balsuoti, savo teise prisidėti renkant mūsų apygardai ir mūsų Šventajai atstovausiantį Seimo narį. Tokią asmenybę, tokį žmogų, kurio iki šiol nuveikti darbai rodytų, jog jis ne vien moka gražiai kalbėti ir dalinti rinkiminius pažadus. Tokį, kuris išties eitų ne į valdžią – valdyti Lietuvos,- o tarnauti jį išrinkusiems žmonėms ir, pagal savo išgales bei kiek leidžia LR įstatymai, ištikimai ginti ne savo, o rinkėjų interesus.

Prašau: būkime aktyvūs. Dalyvaukime rinkimuose. Nes, kaip žinote, priešingu atveju už mus nubalsuos kiti, o mums beliks dūsauti: ir vėl išrinkti ne tie…

Nekartosiu skambių žodžių apie pilietinę pareigą. Tik dar kartą paraginsiu: balsuokite. Juk visi turime savo nuomonę, tad spalio 9 dieną pareikškime ją.

Nuoširdžiai jūsų –

Domininkas Jurevičius

Palikite komentarą

Theme by Anders Norén